Wrocław: pożyczki pod zastaw

Pożyczka pod zastaw samochodu

W sytuacji, gdy potrzebna jest szybka gotówka, wiele osób zastanawia się, czy powinni coś sprzedać, aby ją zdobyć. Trudno jest jednak rozstać się z ulubionymi rzeczami – zwłaszcza, gdy są wartościowe. W takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem jest pożyczka pod zastaw samochodu. Oferujemy gotówkę bez uciążliwych formalności, szybko i przede wszystkim rzetelnie oraz uczciwie. Nie sprawdzamy baz BIK, ani KRD, a zabezpieczeniem pożyczki jest sam pojazd.

Funkcjonujemy na rynku od 2006 roku i w tym czasie zyskaliśmy sympatię oraz zaufanie naszych Klientów. Wielu z nich w sytuacji, gdy potrzebują dodatkowych pieniędzy, wraca do Lombardaut.pl, ponieważ przekonali się, że to najlepsza pożyczka pod zastaw samochodu we Wrocławiu, a wszystkie warunki są jasne i w pełni zrozumiałe. Doskonale będziesz wiedzieć, jaki jest koszt pożyczki, a Twoje auto będzie bezpieczne na zamkniętym parkingu.

Pożyczka z opcją dalszego użytkowania pojazdu

Już dziś możesz dostać gotówkę do ręki, a przy tym nie rozstawać się ze swoim autem. Jak to możliwe? W Lombardaut.pl oferujemy pożyczkę pod zastaw samochodu z możliwością jego użytkowania. Oznacza to, że nie rezygnujesz z samochodu i dalej cieszysz się wszystkimi jego walorami, a my i tak wypłacamy Ci gotówkę. Ta oferta z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto codziennie dojeżdża do pracy, odwozi dzieci do szkoły lub załatwia wiele innych ważnych spraw, które bez samochodu byłyby utrapieniem. Sprawdź naszą ofertę już dziś i skorzystaj!

Pożyczka pod zastaw działki, mieszkania, nieruchomości

Jeśli twoje potrzeby finansowe są większe, to niezależnie od przeznaczenia pieniędzy możemy udzielić Ci pożyczkę pod zastaw nieruchomości. Może to być np. dom, mieszkanie, a nawet każdego rodzaju działka.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości – korzystając z naszej oferty możesz pozyskać pieniądze na dowolny cel w bardzo krótkim czasie i bez przechodzenia czasochłonnych i męczących formalności bankowych. Nie sprawdzamy BIK, KRD, ani Twojej zdolności kredytowej, dzięki czemu możemy zapewnić szybką decyzję oraz wypłatę.

W naszej ofercie znajdziesz pożyczkę pod zastaw: domu, mieszkania lub działki

Udzielaniem pożyczek zajmujemy się od 2006 roku. W tym czasie zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam w krótkim czasie przejść z Klientem przez proces, który czynimy nieporównywalnie prostszym, niż oferty bankowe. Powracający do nas w chwilach zwiększonej potrzeby finansowej klienci świadczą o tym, że pożyczka pod zastaw domu, pożyczka pod zastaw mieszkania lub pożyczka pod zastaw działki w naszym lombardzie to najlepsza tego typu usługa we Wrocławiu.

Odwiedź nas!