Pożyczka pod zastaw samochodu Katowice

Pożyczka pod zastaw samochodu Katowice

Niejednokrotnie przytrafia się w życiu sytuacja, w której potrzebna jest większa ilość gotówki, niż ta, którą aktualnie się dysponuje. W takich chwilach wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom i oferujemy pożyczkę pod zastaw samochodu w Katowicach. U nas możesz liczyć na brak zbędnych formalności, szybkie działanie i uczciwą ofertę. Nie sprawdzamy naszych Klientów, a jedynym zabezpieczeniem jest zastawiany pojazd. Bez BIK, bez KRD i bez sprawdzania zdolności kredytowej – na to możesz u nas liczyć. Udzielamy prywatne pożyczki bez BIK.

Działamy na rynku od roku 2006 i w tym czasie zdobyliśmy wielu zadowolonych Klientów. Do każdego podchodzimy indywidualnie i oferujemy uczciwe i przejrzyste warunki, dzięki którym dokładnie wiadomo, jaki jest koszt pożyczki. Twój samochód pozostanie bezpieczny na naszym parkingu przez cały czas jego przechowania, dzięki czemu odbierzesz go w takim samym stanie, w jakim zostawiłeś. Jeśli pożyczka pod zastaw samochodu w Katowicach to tylko z Lombardaut.pl.

Potrzebujesz gotówki i auta?

Pożyczka pod zastaw samochodu wraz z opcją jego dalszego użytkowania to idealny wybór dla każdego, kto potrzebuje zastrzyku dodatkowej gotówki, ale nie może zrezygnować ze swojego auta. Sprawdź naszą ofertę i zadzwoń teraz!

Odwiedź nas!


Lombard Katowice