Kraków: pożyczki pod zastaw

Pożyczka pod zastaw samochodu

Każdemu choć raz w życiu przytrafia się potrzeba uzyskania szybkiej gotówki. Niezależnie od tego, czy masz okazję dobrze zainwestować, chcesz spłacić inne zobowiązanie, nadszedł okres większych wydatków, czy po prostu chciałbyś dysponować większą ilością pieniędzy – Lombardaut.pl jest trafnym wyborem.

Udzielamy pożyczek pod zastaw samochodu już od 2006 roku, co sprawia, że doskonale poznaliśmy rynek. Dzięki temu mogliśmy uprościć wszystkie procedury tak, by pojęcie „szybka gotówka” nie było tylko sloganem, a rzeczywistą ofertą. Nie sprawdzamy baz BIK, ani KRD, dzięki czemu wszystkie formalności są maksymalnie uproszczone. Jedynym zabezpieczeniem jest dla nas zastawiany samochód.

Dzięki rzetelnej i przejrzystej ofercie zyskaliśmy wielu klientów na terenie Krakowa i innych miast, którzy w przypadku większych wydatków wracają do nas i cenią sobie nasze usługi. Wiedzą oni już bowiem, że pożyczka pod zastaw samochodu opłaca się z Lombardaut.pl.

Dostaniesz gotówkę i wrócisz swoim autem

Spytasz zapewne, jak to możliwe? Otóż Lombardaut.pl oferuje pożyczkę pod zastaw samochodu wraz z opcją jego ciągłego użytkowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz pozbyć się problemów finansowych, nie martwiąc się o brak środka transportu. Ofertę kierujemy w szczególności do tych, dla których samochód jest nieodłączną częścią ich życia – niezależnie, czy służy do pracy, zakupów, czy jest po prostu wygodną alternatywą dla komunikacji publicznej.

Pożyczka pod zastaw domu, mieszkania i nieruchomości

Pożyczka pod zastaw domu czy mieszkania jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują dużej sumy pieniędzy w krótkim czasie. Dzięki ograniczeniu formalności (nie sprawdzamy KRD, BIK czy zdolności kredytowej klienta) cały proces może trwać o wiele krócej. Zdajemy sobie sprawę z nagłej potrzeby klienta, dlatego robimy wszystko, aby przebieg był prosty i nie posiadał zbędnej biurokracji. Pożyczka pod zastaw mieszkania zostaje udzielona na dowolny cel.

Nasze przedsiębiorstwo już od 2006 roku wspiera klientów w nagłej potrzebie finansowej. Lombard Aut powstał dla osób, które chcą bezpiecznie zastawić swoje dobra. Na początku działaliśmy tylko na terenie Wrocławia, gdzie nasza firma zdobyła dużą popularność i wielu stałych klientów. Była to dla nas motywacja, aby dostarczyć nasze usługi na terenie całego kraju. Pożyczka pod zastaw nieruchomości stała się dostępna dla każdego Polaka. Kraków, Warszawa, Gdańsk czy też Katowice to miasta, gdzie znajdują się nasze oddziały. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami!

Odwiedź nas!


kom. 531 746 850