Pożyczka pod zastaw samochodu Kraków

Pożyczka pod zastaw samochodu Kraków

Każdemu choć raz w życiu przytrafia się potrzeba uzyskania szybkiej gotówki. Niezależnie od tego, czy masz okazję dobrze zainwestować, chcesz spłacić inne zobowiązanie, nadszedł okres większych wydatków, czy po prostu chciałbyś dysponować większą ilością pieniędzy – Lombardaut.pl jest trafnym wyborem.

Udzielamy pożyczek pod zastaw samochodu już od 2006 roku, co sprawia, że doskonale poznaliśmy rynek. Dzięki temu mogliśmy uprościć wszystkie procedury tak, by pojęcie „szybka gotówka” nie było tylko sloganem, a rzeczywistą ofertą. Nie sprawdzamy baz BIK, ani KRD, dzięki czemu wszystkie formalności są maksymalnie uproszczone. Jedynym zabezpieczeniem jest dla nas zastawiany samochód – udzielamy prywatne pożyczki bez BIK.

Dzięki rzetelnej i przejrzystej ofercie zyskaliśmy wielu klientów na terenie Krakowa i innych miast, którzy w przypadku większych wydatków wracają do nas i cenią sobie nasze usługi. Wiedzą oni już bowiem, że pożyczka pod zastaw samochodu opłaca się z Lombardaut.pl.

Dostaniesz gotówkę i wrócisz swoim autem

Spytasz zapewne, jak to możliwe? Otóż Lombardaut.pl oferuje pożyczkę pod zastaw samochodu wraz z opcją jego ciągłego użytkowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz pozbyć się problemów finansowych, nie martwiąc się o brak środka transportu. Ofertę kierujemy w szczególności do tych, dla których samochód jest nieodłączną częścią ich życia – niezależnie, czy służy do pracy, zakupów, czy jest po prostu wygodną alternatywą dla komunikacji publicznej.

Odwiedź nas!


Lombard Kraków
ul. Opolska 12a
31-323 Kraków

kom. 531 746 850