Pożyczka pod zastaw mieszkania i nieruchomości Warszawa

Pożyczka pod zastaw mieszkania i nieruchomości Warszawa

W sytuacji, gdy pojawiają się niespodziewane duże wydatki, pojawia się również pytanie – skąd wziąć na to pieniądze? Wystarczy kontakt z Lombardaut.pl, aby szybko uzyskać odpowiedź na to pytanie. Nasza firma od lat specjalizuje się w udzielaniu wsparcia finansowego swoim klientom. Podstawą oferty jest pożyczka pod zastaw mieszkania, domu lub dowolnej, innej nieruchomości. Warszawa jest jednym z wielu oddziałów działalności naszego przedsiębiorstwa. Rosnąca popularność firmy i duże grono stałych klientów sprawiły, że biura Lombardaut pojawiły się w całej Polsce.

Prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości w Warszawie

Pożyczka pod zastaw nieruchomości pozwala uzyskać pieniądze na dowolny cel, w krótkim czasie i bez wielu formalności. Lombardaut nie sprawdza BIK, KRD czy zdolności kredytowej. Pozwala to na szybkę decyzję i wręcz natychmiastową wypłatę potrzebnych środków, nawet tego samego dnia! Pod zastaw można oddać mieszkanie, dom a nawet dowolną działkę. Ważne żeby nieruchomość wolna była od zajęć komorniczych i innych obciążeń finansowych.

Szybkie pożyczki pod zastaw mieszkania w Warszawie

Potrzebne Ci pieniądze, a przy tym masz posiadłość na terenie stolicy? Dołącz do grona naszych pożyczkobiorców i skorzystaj ze spersonalizowanej oferty prywatnej pożyczki. Przyjmiemy Twoją nieruchomość pod zastaw, niezależnie od tego, czy to mieszkanie w kamienicy, bloku, apartament czy dom wolnostojący.

Koszty życia w stolicy są wysokie, co może kolidować z nagłą potrzebą wydatków. Banki nie zawsze są skłonne udzielić kredytu, a prywatna pożyczka pod zastaw mieszkania lub innej nieruchomości w Warszawie bywa jedynym ratunkiem w trudnej sytuacji. Pożyczymy Ci dowolną kwotę, którą spłacisz w dowolnych ratach, bez stresu i w dogodnym dla Ciebie terminie.

Od 2006 roku świadczymy ekspresową usługę jako firma pozabankowa, bez sprawdzania BIK i KRD ani badania zdolności kredytowej. Wybierz Lombard Aut – Twojego sprzymierzeńca w nagłej potrzebie. Odwiedź nasze biuro lub skontaktuj się z pracownikami online, a na pewno uda nam się przygotować satysfakcjonującą ofertę.

Odwiedź nas!


Lombard Warszawa
ul. Pilchowska 27
02-175 Warszawa

kom. 531 746 850