Pożyczki pod zastaw nieruchomości Katowice

Pożyczki pod zastaw nieruchomości Katowice

Szukasz źródła szybkiej gotówki i elastycznej umowy, którą możesz zawrzeć w najbliższym terminie? W takim razie Lombard Aut to odpowiedni pożyczkodawca dla Ciebie. Oferujemy pożyczki pod zastaw nieruchomości w Katowicach. Jeżeli chcesz szybko i bezpiecznie zastawić dom, mieszkanie lub działkę, nasza usługa będzie najlepszym rozwiązaniem.

Łatwa pożyczka pod zastaw domu, mieszkania, działki

Nasz lombard oferuje krótko- lub długoterminowe pożyczki bez zaświadczeń na zaproponowaną kwotę. Świadczymy legalne usługi, a zawarta umowa bez kosztów ukrytych zabezpiecza obie jej strony. Umożliwiamy Ci zastaw domu, mieszkania lub działki budowlanej. Nie pobieramy dodatkowych opłat ani prowizji.

Pożyczka pod zastaw działek i nieruchomości jest często jedynym rozwiązaniem dla osób o nienajlepszej zdolności kredytowej. Decydując się na pomoc naszej firmy, zyskasz nie tylko gotówkę, ale także pewność, że będziesz mógł spłacić należność w dogodnym dla Ciebie terminie. Jesteśmy wyrozumiali dla różnych sytuacji, dlatego pożyczymy Ci uzgodnioną sumę bez sprawdzania Twoich danych w BIK ani KRD.

Jak zastawić nieruchomość?

Zależy nam na tym, aby zasady umowy były przejrzyste i zrozumiałe dla klienta. Nasz zespół złożony z ekspertów od kwestii finansów pozostaje do Twojej dyspozycji przed sporządzeniem umowy i po jej zawarciu. Wykwalifikowani pracownicy odpowiedzą na każde Twoje pytanie, abyś mógł podjąć właściwą decyzję.

Przyjmiemy Twoją nieruchomość pod zastaw. Ty otrzymasz pieniądze, a my zabezpieczenie finansowe w postaci mieszkania lub działki. Robimy wszystko w taki sposób, aby ułatwić kontrahentom działanie. Dzięki usłudze online, wniosek złożysz w kilka minut, bez wychodzenia z domu.

Każdy przypadek jest inny, dlatego indywidualnie negocjujemy warunki udzielenia pożyczki. Na oprocentowanie może mieć wpływ stan nieruchomości, jej metraż i inne czynniki. Do wstępnej wyceny dochodzi na podstawie opisu oraz zdjęć domu, mieszkania bądź działki. Klient powinien również przedstawić stosowne dokumenty. Następnie na Twój koszt zostanie sporządzona umowa w postaci aktu notarialnego.

Ekspresowe pożyczki pod zastaw nieruchomości w Katowicach

Jesteśmy wierzycielem zorientowanym na potrzeby klienta. Za sprawą prostej i szybkiej procedury spłacisz zaciągniętą pożyczkę w ustalonych ratach.

Potrzebna Ci chwilówka, ale nie chcesz brać pożyczki za pośrednictwem banku? Zgłoś się do nas! W Lombardzie Aut zapewniamy przejrzyste warunki umowy, bez ukrytych kosztów, niskie oprocentowanie oraz elastyczny czas spłaty. Oferujemy legalny zastaw mieszkania, domu lub innej działki, na przykład w postaci gruntu rolnego.

Odwiedź nas!

Lombard Katowice

kom. 531 746 850