Pożyczka pod zastaw samochodu Wrocław

Pożyczka pod zastaw samochodu Wrocław

W sytuacji, gdy potrzebna jest szybka gotówka, wiele osób zastanawia się, czy powinni coś sprzedać, aby ją zdobyć. Trudno jest jednak rozstać się z ulubionymi rzeczami – zwłaszcza, gdy są wartościowe. W takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem jest pożyczka pod zastaw samochodu. Oferujemy gotówkę bez uciążliwych formalności, szybko i przede wszystkim rzetelnie oraz uczciwie. Nie sprawdzamy baz BIK, ani KRD, a zabezpieczeniem pożyczki jest sam pojazd – udzielamy prywatne pożyczki bez BIK.

Funkcjonujemy na rynku od 2006 roku i w tym czasie zyskaliśmy sympatię oraz zaufanie naszych Klientów. Wielu z nich w sytuacji, gdy potrzebują dodatkowych pieniędzy, wraca do Lombardaut.pl, ponieważ przekonali się, że to najlepsza pożyczka pod zastaw samochodu we Wrocławiu, a wszystkie warunki są jasne i w pełni zrozumiałe. Doskonale będziesz wiedzieć, jaki jest koszt pożyczki, a Twoje auto będzie bezpieczne na zamkniętym parkingu.

Pożyczka z opcją dalszego użytkowania pojazdu

Już teraz możesz otrzymać gotówkę do ręki, a jednocześnie nie tracić możliwości korzystania ze swojego pojazdu. Jak to zrobić? Wystarczy udać się do naszego lombardu we Wrocławiu lub innym mieście i podpisać umowę, dzięki której zostanie Ci udzielona pożyczka pod zastaw samochodu z opcją jego ciągłego użytkowania. W ten sposób, nie musisz rezygnować z jeżdżenia swoim autem, lecz bez przerwy się nim posługiwać, a od nas i tak dostaniesz gotówkę. Taka propozycja jest idealna dla każdego, komu samochód jest potrzebny na co dzień, aby np. odwozić dzieci na lekcje, dojeżdżać do pracy czy załatwiać mnóstwo innych istotnych spraw, w przypadku których brak pojazdu stwarzałby niemałe trudności. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą i do kontaktu z naszym biurem!

Odwiedź nas!

Lombard Wrocław

ul. Świeradowska 77
50-559 Wrocław

kom. 531 746 850