Pożyczki pod zastaw samochodu


pożyczka pod zastaw samochodu

Pożyczka pod zastaw samochodu to często sposób na poradzenie sobie z problemami finansowymi. Rozsądne gospodarowanie budżetem może w wielu sytuacjach zostać zachwiane przez nieprzewidziane sytuacje, które są poza naszą kontrolą. W takich momentach pożyczka pod zastaw samochodu online lub stacjonarnie to możliwość złapania równowagi finansowej, zmiany kilku rat w jedną lub zadbania o uregulowanie rachunków.

W wielu przypadkach pożyczki pod zastaw auta to także rozwiązanie, dzięki któremu możesz spełnić swoje marzenie o egzotycznej podróży lub nowym wyposażeniu domu. W Lombardaut.pl wiemy, że życie bywa nieprzewidywalne i przewrotne – nasze zadanie to pomoc w uzyskaniu potrzebnych funduszy i zagwarantowanie Ci wygodnego oraz bezpiecznego planu spłaty.

Bezpieczne prywatne pożyczki pod zastaw samochodu – Lombardaut.pl

Pożyczki pod zastaw Lombardaut.pl to bezpieczne rozwiązanie, które opiera się na jasnych zasadach, które są zrozumiałe dla obu stron. Nasze umowy pożyczki nie wymagają znajomości trudnych prawniczych terminów i są czytelne nawet dla osób, które pierwszy raz mają do czynienia z taką formą finansowania. Umowa pożyczki pod zastaw samochodu określa prawa i obowiązki zarówno nasze, jak i Twoje. W treści znajduje się także wysokość pożyczki, okres spłaty, raty oraz inne informacje, które będą potrzebne, aby nasi klienci mogli się czuć komfortowo i bezpieczne zarówno przed zawarciem umowy pożyczki, jak i w trakcie jej trwania. Możliwa jest także pożyczka pod zastaw auta do 15 lat – to bezpieczna opcja, która zapewni Ci możliwość spokojnego życia.

Nie musisz martwić się o swój zastawiony samochód, wróci on do Ciebie w nienaruszonym stanie. Wszystkie auta przechowujemy bowiem na specjalnym, strzeżonym parkingu i przykładamy szczególną wagę, aby przedmiot zastawu był otoczony należytą opieką. W naszej ofercie znajduje się także pożyczka pod zastaw samochodu, którym nadal jeździsz.

Uzyskaj pożyczkę już dziś!

Pożyczka pod zastaw samochodu z możliwością użytkowania

W Lombardaut.pl oferujemy również możliwość pożyczki pod zastaw samochodu, który pozostaje do Twojej dyspozycji. Dzięki temu nie musisz rozstawać się ze swoim środkiem transportu. Ta opcja jest szczególnie przydatna, jeśli potrzebujesz auta, aby dojeżdżać do pracy lub wykorzystujesz auto w codziennych obowiązkach (dotyczy np. jednoosobowych działalności gospodarczych).

Specjalnie stworzona umowa pożyczki gwarantuje Ci, że po udzieleniu pożyczki możesz nieprzerwanie korzystać ze swojego pojazdu. Wymagany jest tylko dowód rejestracyjny, dokument tożsamości i wpisanie naszej firmy jako właściciela do dowodu rejestracyjnego. Wszystko to zrobisz na jednej wizycie w naszym biurze!

Lombardaut.pl – minimum formalności maksimum wygody

W Lombardaut.pl pożyczki pod zastaw auta charakteryzują się także maksymalną wygodą i komfortem, który zapewniamy naszym klientom. Czas spłaty pożyczki dostosowany jest do Twoich wymagań, tak abyś bez problemu mógł zorganizować swoje finanse. Nie wymagamy zaświadczeń, ani nie sprawdzamy baz BIK i KRD. Nasza firma udziela pożyczki pod zastaw samochodu dla osób prywatnych z niską zdolnością kredytową. W takim wypadku jedynym zabezpieczeniem pożyczki jest dla nas samochód.

Zdolność kredytowa zależy od wielu czynników, dlatego swoją działalność opieramy na wzajemnym zaufaniu. Nasza firma pożyczkowa jest bardziej elastyczna niż sztywne bankowe zasady, długie formalności i wyliczenia zdolności kredytowej. U Lombardaut.pl wystarczy złożyć wniosek o wsparcie finansowe – na pewno się dogadamy!

Pożyczka pod zastaw samochodu z Lomabardaut.pl – czego potrzebujesz?

Wiele osób zastanawia się, co jest potrzebne, aby skorzystać z pożyczki pod zastaw auta. Szczegółowe informacje dotyczące dokładnego wykazu niezbędnych dokumentów uzyskasz pod numerem 531 746 850 lub w jednym z naszych oddziałów w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku.

Warto jednak mieć przygotowane dokumenty takie jak m.in.:

  • ważny dowód osobisty,
  • dowód rejestracyjny pojazdu.

Nasza pożyczka pod zastaw auta bez wpisu do bazy kredytowej możliwa jest także, jeśli nie jesteś jedynym właścicielem pojazdu. Czasami może być tak, że jest jeden lub więcej współwłaścicieli wpisanych w dowodzie rejestracyjnym i w karcie pojazdu. Taka sytuacja nie wymaga przerejestrowania pojazdu, jednak konieczne jest, aby każdy właściciel samochodu wyraził zgodę na jego zastawienie. Często inne firmy pożyczkowe nie mają takich rozwiązań, jednak w Lombardaut.pl stawiamy na elastyczną współpracę.

prywatne pożyczki pod zastaw samochodu

Pożyczka pod zastaw auta według Twoich potrzeb

Dodatkowe środki finansowe na dowolny cel z Lombardaut.pl to okazja, aby unormować swój budżet domowy lub spełnić swoje marzenia. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego do każdego wniosku podchodzimy indywidualnie. Chcemy zaproponować rozwiązania, które będą najlepsze w Twojej sytuacji. Dlatego też jesteśmy elastyczni i dostosowujemy warunki do Twoich potrzeb i możliwości. Dzięki temu możesz na spokojnie skupić się na innych sprawach, zamiast przejmować się sprawami finansowymi.

Firmy pożyczkowe obecne na rynku często nie chcą współpracować ze swoimi klientami i trzymają się przestarzałych zasad, jednak w Lombardaut.pl działamy nowocześnie i sprawnie – pieniądze możesz otrzymać nawet w 10 minut od momentu zawarcia umowy. Jesteś dla nas partnerem, dlatego też przygotowujemy naszą ofertę razem z Tobą. Chcemy, aby każdy nasz klient był zadowolony!

Dla kogo pożyczki pod zastaw auta?

Pożyczki pod zastaw auta skierowane są do osób, które ukończyły 18. lat oraz chcą otrzymać dodatkowe pieniądze na rozwój firmy, spłatę innych zobowiązań lub wakacyjny wyjazd. Powodów jest naprawdę wiele! Oprócz tego konieczne jest oczywiście posiadanie auta. Wysokość pożyczki zależna jest bowiem od wartości pojazdu. Im droższy samochód, tym istnieje możliwość otrzymania większej gotówki.

Na co jeszcze możesz przeznaczyć pieniądze? Dzięki finansom pozyskanym z zastawu auta możesz między innymi:

  • udać się na szkolenia zawodowe,
  • rozkręcić własną firmę,
  • wyremontować mieszkanie,
  • wyprawić wesele,
  • kupić drugi samochód, motor lub inny pojazd.

Nasza oferta skierowana jest także dla osób, które borykają się z negatywnymi wpisami w Biurze Informacji Kredytowej, mają problem ze zbyt niską zdolnością kredytową lub nie posiadają wystarczających dochodów, aby sprostać wymaganiom banków. Pożyczka pod zastaw auta, to także dobre rozwiązanie dla klientów, którzy dopiero otworzyli konto w banku i nie mają odpowiednio długiej historii wpływów.

Profesjonalne pożyczki pod zastaw – Lombardaut.pl

Oprócz pożyczek pod zastaw samochodów nasz lombard oferuje jeszcze szereg innych usług, takich jak np. pożyczki pod zastaw nieruchomości. Dzięki zwiększonej wartości zabezpieczenia w postaci mieszkania, domu, działki lub innej nieruchomości, możemy udzielić Ci wyższej pożyczki niż w przypadku zastawu auta. Rozwiązanie to jest skierowane do osób, które potrzebują znacznie większego zastrzyku gotówki.

Na rynku pożyczkowym działamy już od 2006 roku. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę, która wyróżnia nasz lombard na tle konkurencji. Dzięki zaufaniu naszej rosnącej liczby klientów otworzyliśmy dodatkowe oddziały. Obecnie działamy na terenie Wrocławia, Krakowa, Gdańska i Warszawy. Zapraszamy do naszych stacjonarnych lokali oraz do kontaktu przez telefon lub internet!