Pożyczka pod zastaw samochodu Gdańsk

Pożyczka pod zastaw samochodu Gdańsk

Dodatkowa, szybka gotówka to częsta potrzeba w dzisiejszych czasach. Jeśli zdarzyło Ci się, że takiej potrzebujesz, my wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Pozwalamy w prosty i szybki sposób uzyskać pieniądze. Oferujemy pożyczkę pod zastaw samochodu w Gdańsku. Uważamy, że zbędne formalności są po prostu niepotrzebne i nie można narażać na nie Klienta, gdy liczy się czas. Proponujemy uczciwą i przejrzystą ofertę pożyczki, w której to samochód jest jej jedynym zabezpieczeniem. Nie sprawdzamy baz BIK, ani KRD – udzielamy prywatne pożyczki bez BIK.

Udzielamy pożyczek od 2006 roku, dzięki czemu wiesz, że korzystasz z usług rzetelnej firmy z doświadczeniem. Przez lata zdobyliśmy wielu zadowolonych klientów w Gadńsku i wielu innych miastach, którzy w chwilach zwiększonej potrzeby finansowej do nas wracają. Wiedzą bowiem, że jak pożyczka pod zastaw samochodu, to tylko z Lombardaut.pl, ponieważ mogą liczyć na przejrzyste warunki i indywidualne podejście.

Pożyczka pod zastaw samochodu z opcją dalszego użytkowania

Choć mogłoby wydawać się to niemożliwe, my oferujemy Ci możliwość korzystania z samochodu, który u nas zastawiłeś. Jeśli nie wyobrażasz sobie codziennego życia bez Twojego samochodu, lecz potrzebujesz szybkiej gotówki, skontaktuj się z nami i zapytaj o naszą ofertę pożyczki pod zastaw z opcją dalszego użytkowania auta.

Odwiedź nas!


Lombard Gdańsk
ul. Dyrekcyjna 6
80-852 Gdańsk

kom. 531 746 850