Pożyczka pod zastaw działki, mieszkania i nieruchomości Wrocław

Pożyczka pod zastaw działki, mieszkania i nieruchomości Wrocław

Jeśli twoje potrzeby finansowe są większe, to niezależnie od przeznaczenia pieniędzy możemy udzielić Ci pożyczkę pod zastaw nieruchomości. Może to być np. dom, mieszkanie, a nawet każdego rodzaju działka.

Korzystne pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości we Wrocławiu

Pożyczka pod zastaw nieruchomości – korzystając z naszej oferty możesz pozyskać pieniądze na dowolny cel w bardzo krótkim czasie i bez przechodzenia czasochłonnych i męczących formalności bankowych. Nie sprawdzamy BIK, KRD, ani Twojej zdolności kredytowej, dzięki czemu możemy zapewnić szybką decyzję oraz wypłatę.

W naszej ofercie znajdziesz pożyczkę pod zastaw: domu, mieszkania lub działki

Udzielaniem pożyczek zajmujemy się od 2006 roku. W tym czasie zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam w krótkim czasie przejść z Klientem przez proces, który czynimy nieporównywalnie prostszym, niż oferty bankowe. Powracający do nas w chwilach zwiększonej potrzeby finansowej klienci świadczą o tym, że pożyczka pod zastaw domu, pożyczka pod zastaw mieszkania lub pożyczka pod zastaw działki w naszym lombardzie to najlepsza tego typu usługa we Wrocławiu.

Korzystna oferta pożyczki pod zastaw mieszkania we Wrocławiu

Zaskoczył Cię nieprzewidziany wydatek i potrzebujesz natychmiastowej pożyczki, ale bank odmówił Ci kredytu? Oferujemy pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości we Wrocławiu w postaci mieszkania, ziemi rolnej lub działki. Podczas wieloletniej działalności biura Lombard Aut, wypracowaliśmy najlepsze metody postępowania z korzyścią dla naszych pożyczkobiorców. Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie i przygotowujemy ofertę na podstawie odrębnych dla klienta czynników.

Wzięcie pożyczki pod zastaw nieruchomości będzie dobrym rozwiązaniem dla osób które generują zbyt niskie dochody lub nie osiągają regularnych zarobków, co uniemożliwia zaciągnięcie hipotecznego kredytu bankowego. Jeśli jesteś w posiadaniu prywatnego mieszkania, domu lub dowolnej działki, zapraszamy do kontaktu.

Zapewniamy jasno określone, przejrzyste warunki współpracy, a także bezpieczną transakcję i gwarantowaną ochronę Twoich danych osobowych.

Odwiedź nas!

Lombard Wrocław

ul. Świeradowska 77
50-559 Wrocław

kom. 531 746 850