Pożyczka pod zastaw samochodu Warszawa

Pożyczka pod zastaw samochodu Warszawa

Jeśli potrzebujesz szybkiej gotówki bez zbędnych formalności, to świetnie trafiłeś. Zajmujemy się udzielaniem pożyczek pod zastaw samochodu od 2006 roku i w tym czasie zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów na terenie Warszawy i innych miast, którzy doceniają szybkość, z jaką działamy oraz uczciwość i przejrzystość naszej oferty. Aby maksymalnie uprościć formalności i skrócić Twój czas oczekiwania, nie sprawdzamy BIK, ani KRD. Jedynym zabezpieczeniem jest zastawiony samochód.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy się do jego potrzeb. Oferujemy niskie oprocentowanie i rzetelną i zrozumiałą ofertę, dzięki której znasz dokładny koszt. Powracający do nas klienci są doskonałym dowodem na to, że jeśli pożyczki prywatne bez sprawdzania baz, to tylko z Lombardaut.pl.

Pożyczka pod zastaw auta z opcją jego użytkowania? U nas to możliwe!

Wahasz się, czy zastawić swój samochód, bo nie chciałbyś z niego rezygnować? Codziennie z niego korzystasz, dojeżdżając do pracy, na uczelnię, czy odwożąc dzieci do szkoły? Mamy dla ciebie rozwiązanie idealne. Oferujemy pożyczkę pod zastaw samochodu z możliwością jego dalszego użytkowania. Dostaniesz szybką gotówkę, a auto dalej będzie w Twoich rękach. Nie czekaj, sprawdź nas!

Odwiedź nas!


Lombard Warszawa
ul. Pilchowska 27
02-175 Warszawa

kom. 531 746 850