Warszawa: pożyczki pod zastaw

Pożyczka pod zastaw samochodu

Jeśli potrzebujesz szybkiej gotówki bez zbędnych formalności, to świetnie trafiłeś. Zajmujemy się udzielaniem pożyczek pod zastaw samochodu od 2006 roku i w tym czasie zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów na terenie Warszawy i innych miast, którzy doceniają szybkość, z jaką działamy oraz uczciwość i przejrzystość naszej oferty. Aby maksymalnie uprościć formalności i skrócić Twój czas oczekiwania, nie sprawdzamy BIK, ani KRD. Jedynym zabezpieczeniem jest zastawiony samochód.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy się do jego potrzeb. Oferujemy niskie oprocentowanie i rzetelną i zrozumiałą ofertę, dzięki której znasz dokładny koszt. Powracający do nas klienci są doskonałym dowodem na to, że jeśli pożyczki prywatne bez sprawdzania baz, to tylko z Lombardaut.pl.

Pożyczka pod zastaw auta z opcją jego użytkowania? U nas to możliwe!

Wahasz się, czy zastawić swój samochód, bo nie chciałbyś z niego rezygnować? Codziennie z niego korzystasz, dojeżdżając do pracy, na uczelnię, czy odwożąc dzieci do szkoły? Mamy dla ciebie rozwiązanie idealne. Oferujemy pożyczkę pod zastaw samochodu z możliwością jego dalszego użytkowania. Dostaniesz szybką gotówkę, a auto dalej będzie w Twoich rękach. Nie czekaj, sprawdź nas!

Pożyczka pod zastaw mieszkania i nieruchomości

W sytuacji, gdy pojawiają się niespodziewane duże wydatki, pojawia się również pytanie – skąd wziąć na to pieniądze? Wystarczy kontakt z Lombardaut.pl, aby szybko uzyskać odpowiedź na to pytanie. Nasza firma od lat specjalizuje się w udzielaniu wsparcia finansowego swoim klientom. Podstawą oferty jest pożyczka pod zastaw mieszkania, domu lub dowolnej, innej nieruchomości. Warszawa jest jednym z wielu oddziałów działalności naszego przedsiębiorstwa. Rosnąca popularność firmy i duże grono stałych klientów sprawiły, że biura Lombardaut pojawiły się w całej Polsce.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości pozwala uzyskać pieniądze na dowolny cel, w krótkim czasie i bez wielu formalności. Lombardaut nie sprawdza BIK, KRD czy zdolności kredytowej. Pozwala to na szybkę decyzję i wręcz natychmiastową wypłatę potrzebnych środków, nawet tego samego dnia! Pod zastaw można oddać mieszkanie, dom a nawet dowolną działkę. Ważne żeby nieruchomość wolna była od zajęć komorniczych i innych obciążeń finansowych.

Odwiedź nas!


kom. 531 746 850