Pożyczka pod zastaw domu, mieszkania i nieruchomości Kraków

Pożyczka pod zastaw nieruchomości Kraków

Czeka Cię zapłata wysokiej sumy, ale brakuje Ci oszczędności na koncie? Bez obaw – Lombard Aut umożliwi Ci legalne i opłacalne wzięcie pożyczki pod zastaw mieszkania i innych nieruchomości w Krakowie. Zgłoś się do naszego biura online lub zadzwoń i prześlij zdjęcia domu, a nasi eksperci od finansów natychmiastowo zajmą się wyceną Twojego lokum. Po sporządzeniu umowy pozostanie tylko zaczekać na odbiór gotówki. Co najlepsze, nie musisz opuszczać lokalu na czas spłaty.

Łatwa pożyczka pod zastaw nieruchomości na terenie Krakowa

Pożyczka pod zastaw domu czy mieszkania jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują dużej sumy pieniędzy w krótkim czasie. Dzięki ograniczeniu formalności (nie sprawdzamy KRD, BIK czy zdolności kredytowej klienta) cały proces może trwać o wiele krócej. Zdajemy sobie sprawę z nagłej potrzeby klienta, dlatego robimy wszystko, aby przebieg był prosty i nie posiadał zbędnej biurokracji. Pożyczka pod zastaw mieszkania zostaje udzielona na dowolny cel.

Sprawy związane z pieniędzmi bywają tresujące, dlatego staramy się je ułatwić. Proces prowadzący do otrzymania pożyczki pod zastaw nieruchomości wcale nie jest skomplikowany – wystarczy, że zrobisz zdjęcia swojego mieszkania i dołączysz je do wniosku razem z danymi osobowymi. Niezwłocznie przystąpimy do fachowej wyceny i skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić jak najkorzystniejszą umowę. Jesteśmy otwarci na negocjacje.

Najlepsza oferta pożyczki pod zastaw mieszkania w Krakowie i okolicach

Nasze przedsiębiorstwo już od 2006 roku wspiera klientów w nagłej potrzebie finansowej. Lombard Aut powstał dla osób, które chcą bezpiecznie zastawić swoje dobra. Na początku działaliśmy tylko na terenie Wrocławia, gdzie nasza firma zdobyła dużą popularność i wielu stałych klientów. Była to dla nas motywacja, aby dostarczyć nasze usługi na terenie całego kraju. Pożyczka pod zastaw nieruchomości stała się dostępna dla każdego Polaka. Kraków, Warszawa, Gdańsk czy też Katowice to miasta, gdzie znajdują się nasze oddziały. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami!

Odwiedź nas!


Lombard Kraków
ul. Opolska 12a
31-323 Kraków

kom. 531 746 850