Pożyczki pod zastaw bez BIK i KRD


Jako pozabankowa firma pożyczkowa, rozumiemy, że w życiu zdarzają się różne nieprzewidziane sytuacje, dlatego przyjmujemy także klientów bez dochodów. Oferujemy prywatne pożyczki dla bezrobotnych bez sprawdzania BIK i KRD. U nas możesz wziąć kredyt pod zastaw samochodu, nie wychodząc z domu.

Szybkie pożyczki dla bezrobotnych bez BIK i KRD

Będąc świadomym wierzycielem, dbamy o komfort klientów i nie sprawdzamy, czy figurują na liście dłużników. U nas możesz uzyskać kredyt bez przedstawiania zaświadczeń o dochodach. Do uzyskania pożyczki nie są potrzebne dane finansowe, dochody, zaświadczenia, nie sprawdzamy też baz BIK ani KRD.

Jeśli jesteś osobą bezrobotną albo nie posiadasz nieruchomości na własność, możesz zdecydować się na kredyt pod zastaw samochodu. Przyjmujemy różne modele: auta osobowe, dostawcze, a także motocykle.

Kredyt pod zastaw samochodu bez BIK i KRD z opcją użytkowania

Wahasz się przed skorzystaniem z oferty ze strachu o Twój pojazd? Bez obaw! Oferujemy opłacalny kredyt dla bezrobotnych pod zastaw samochodu, gdzie kontrahent ma stuprocentową pewność, co do bezpieczeństwa swojego mienia. A to wszystko jest możliwe bez konieczności wpisu w BIK i KRD.

W wielu firmach nie można zastawić aut mających ponad kilkanaście lat, ale nam wystarczy, aby Twój pojazd był wyprodukowany po 2000 roku! Zastawiamy modele zarejestrowane w Polsce i pozbawione obciążeń finansowych czy zajęć komorniczych. Przyjmujemy też auta mające kilku współwłaścicieli, jednak każdy z nich musi być obecny podczas sporządzania umowy.

Twoje auto czeka postój na parkingu aż do całkowitej spłaty pożyczki. Po wszystkim odbierzesz pojazd w nienaruszonym stanie.

Najlepsze pożyczki pod zastaw aut bez zbędnych formalności

W naszym lombardzie otrzymasz pieniądze i jednocześnie nie musisz martwić się o Twój środek transportu. Postaw na usługi rzetelnej firmy, z wieloletnim doświadczeniem – wybierz Lombard Aut! Co nas wyróżnia? Wysoka przyznawalność, również dla bezrobotnych, bez sprawdzania baz BIK i KRD (na dowód).

Nie musisz przedstawiać dokumentów, gubiąc się w złożonej papierologii. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i przedstawisz swoją sytuację, a my zajmiemy się resztą. Wysokość pożyczki pod zastaw samochodu jest uzależniona od jego średniej ceny rynkowej oraz stanu technicznego.

Nasze punkty znajdują się w pięciu miastach: Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu i Katowicach, skąd obsługujemy teren całej Polski.